Додайте товари до списку бажань
0

Жіноча спідниця

Жіночі трикотажні спідниці це модна тенденція, яка вже не один сезон перебуває на піку популярності. Таке вбрання можна носити в різні пори року. Вони виглядають дуже красиво, вдало підкреслюючи принади жіночої фігури. Вигідно та з доставкою по всій Україні купити жіночу спідницю пропонує інтернет-магазин Merlini, виробник стильного одягу та аксесуарів для дівчат та жінок.

Спідниці жіночі міді та міні: переваги

Сучасний трикотаж – м'який та приємний на дотик. Такий матеріал відрізняється чималою кількістю переваг:

  • незмінність;
  • практичність;
  • еластичність;
  • гігроскопічність;
  • повітропроникність;
  • комфорт у носінні.

Вибираючи жіночі довгі спідниці із трикотажу, трохи потягніть матеріал. Чим він якісніший, тим швидше відновить свою форму.

Особливості вибору тканини за фігурою

У спідниць із трикотажу є важлива особливість – він чудово облягає фігуру. Спідниця-олівець із трикотажу підкреслює і переваги, і недоліки фігури. Вибираючи спідниці жіночі міді або міні з трикотажу, дотримуйтесь простих порад:

  1. Жінки зі стрункою фігурою «пісочний годинник» можуть вибирати будь-які фасони. Їм підійде модель будь-якої довжини та кольору.
  2. Якщо у вас пишні форми, звертайте увагу на варіанти стриманої гами кольорів. Переважно варто вибирати спідниці з поясом, що стягує. Підійдуть також моделі із бічними вставками контрастного кольору з підкладкою.
  3. Власниці вузьких стегон можуть сміливо носити варіанти з баскою або зі шнурком-зав'язкою на талії.

Як доглядати трикотажні спідниці

Перш ніж покласти спідницю з трикотажу в пральну машинку, ознайомтеся з етикеткою. На ній виробник вказує склад тканини, рекомендовані режим прання, особливості сушіння та віджимання.

Щоб трикотажна спідниця жіноча довга тривалий час виглядала, як нова, стирайте її вручну або в пральній машинці на щадному режимі. У цьому температура води має перевищувати 30-40 градусів. Використовуйте м'якодіючі миючі засоби, відмовтеся від агресивних порошків та відбілюючих засобів.

Якщо стираєте вручну трикотажні вироби, виконуйте всі дії по довжині, не витягуйте виріб по ширині. Найкраще тканину дбайливо стискати і розтискати, а не терти.

Ваша спідниця сильно забруднилася? Тоді перед пранням замочіть її на півгодини трохи теплої води і додайте трохи порошку. Не використовуйте гарячу воду – через неї спідниця може «сісти».

Після прання добре прополощіть тканину: спочатку у теплій воді, а потім у холодній. Віджимайте трикотаж, не викручуючи його.

Найкраще сушити трикотажний одяг у розправленому вигляді на горизонтальній поверхні. Тоді ви можете бути впевнені, що вона не розтягнеться, не втратить свою форму. Розвішувати тонкий трикотаж на мотузці не варто.

Якщо після прання виріб потрібно погладити, робіть це зі сторони. Праску слід нагрівати щонайменше.

Не плануєте якийсь час носити спідницю з трикотажу? Тоді зберігайте її у шафі у складеному вигляді. Розвішуючи трикотажні вироби на вішалки, ви ризикуєте зіпсувати їхній зовнішній вигляд.

Вгору